ЗОО ВУТ ``ПРОСВІТА`` імені ТАРАСА ШЕВЧЕНКА

Запорізьке обласне об’єднання Всеукраїнського товариства “Просвіта” імені Тараса Шевченка є обласним осередком ВУТ “Просвіта”.

Основною метою діяльності ЗОО ВУТ “Просвіта” є утвердження української національної ідеї та державної української мови, розвиток національної культури, відродження історичної пам’яті, формування національної свідомості та піднесення духовності і добробуту українського народу у місті Запоріжжі та на території Запорізької області.

ЗОО ВУТ “Просвіта” існує вже понад 100 років.

Керівник ЗОО ВУТ “Просвіта” – Артюшенко Ігор Андрійович, заступник – Мосейко Олексій Валентинович.

Структурні підрозділи

МОЛОДА ПРОСВІТА

Голова - Ірина Ярко.
Всім відомо, що молодь - це наше майбутнє. Це енергійний, інноваційний прошарок соціуму із свіжим та нестандартним (у гарному розумінні) поглядом на життя. Саме молодь буде розбудовувати нашу країну, вдосконалювати економічні, політичні процеси. Вона буде творити нову Україну. Із думкою про це Молода Просвіта популярізує українську культуру, проводить акції, майстер-класи, навчання та фестивалі для молодих творчих людей.

IT ПРОСВІТА

Голова - Антон Жук.
Новітні технології вже давно стали невід'ємною частиною життя в багатьох країнах світу, включаючи Україну, тому «Просвіта» поширює свою діяльність навіть у сфері IT технологій. Окрім того, що інтернет та сучасні додатки дають змогу покращити комунікативні можливості просвітян, IT технології також є великим джерелом інформації для навчання, саморозвитку та вдосконалення. Разом із досвідченими спеціалістами у сфері IT ``Просвіта`` проводить безкоштовні навчання, тренінги та популярізує сучасні технології серед молоді.