З 31 березня 2017 року всі бажаючі можуть ознайомитись з цікавою та надзвичайно корисною виставкою – Виставкою плакатів від знімальної групи фільму “Українська революція 1917 – 1921 рр. Військові підрозділи доби Перших визвольних змагань”

Проведення виставки стало можливе завдяки ініціативі та допомозі в отриманні серії плакатів “Українська революція 1917-1921 років” Запорізької Просвіти та Запорізької обласної державної адміністрації.

Група фільму «Українська революція» спільно з ВІК “Повстанець” в минулому році випустило серію плакатів, присвячених військовим підрозділам доби Перших визвольних змагань 1917–1921 рр. Робота над серією плакатів тривала майже рік. Метою роботи є популяризація захисників України в період Української революції 1917–1921 років.
Загалом створено 12 плакатів присвячених різним підрозділам. На плакатах можна побачити зовнішній вигляд одностроїв, та прочитати коротеньку історію підрозділу.

В минулому році Запорізька Просвіта звернулася до Запорізької обласної державної адміністрації з проханням у сприянні в виготовленні та розповсюдженні плакатів серед музейних закладів області. В результаті було виготовлено 12 комплектів, один з яких зараз демонструється в Мелітопольському краєзнавчому музеї.

 

Прес-служба ЗОО ВУТ “Просвіта” ім.Тараса Шевченка