На годиннику “без п’ятнадцяти осінь”, а Запоріжжя у колі рідних та незнайомців говорить літу своє тепле – “До побачення!”. Відтак на центральному пляжі міста пройшов фест “#Pisok”, організаторами якого виступили “Молода Просвіта” Запоріжжя і  ЗМГО “Небо без кордонів” за підтримки ООО “Белая Бяроза” ТМ “Пан круасан” і “Кришталеві джерела”.

Передостанній спекотний день серпня подарував малечі та дорослим масу позитивних емоції і незабутніх вражень. Тож чарівні та запальні ведучі на сцені, і ми починаємо наш креативний фестиваль. А коли відерця знайшли своїх “володарів”, розпочалося справжнісіньке будівництво. Фантазії містян не було меж. Чого вони тут тільки не набудували – справжні фортеці, українські хатинки, будівлі та інші креативні скульптури, а серед них розмістилася цікавенька кішечка на ім’я “Чірік”.

арх111дітООО

А поки одні маленькі та дорослі творили свою країну мрії, інші – не гаяли часу, аби розважитися на повну. Кожен міг знайти заняття до душі.

танц4рать11
Наші невгамовні активісти підготували для містян цілий “букет” різноманітних занять. Одні мали нагоду вивчити кілька запальних “па”, інші не втрачали можливості навчитися кільком бойовим прийомчикам, деякі подалися грати в пляжний футбол, а хтось не втрачав нагоди пострибати і мішках чи полопати кульки. Рухливу програми розфарбували своїми виступами місцеві гурти і талановиті вокалісти. Також фест встиг “запалити” кілька юних зірочок, які демонстрували свій співочий талант у караоке.

лібкарми
За активну участь діти, молодь, а також їх матусі з татусями отримували солоденькі та прохолодні призи – охолоджуюче морозиво від ОО “Белая_Бяроза” та смачненькі круасани від ТМ “Пан_Круасан“, а від спраги нас рятувала прозора водичка “Кришталеві_джерела” .
І на останок креативного дійства, на честь першого року Дня Народження “НБК” , організатори заходу запустили у небо літачки бажань, які стали символом чистоти та єднання. Адже ми дійсно показали, що вік не має жодного значення. Не важливо скільки вам років – 5 чи 25, 30 чи 60 – головне, що в середині нас живе “маленький чоловічок” родом з дитинства. Тож давайте берегти у собі оте найкраще, дароване святими небесами.

куль

Загалом фест_#Pisok видався на славу. Про це говорять щирі слова вдячності та теплі посмішки дітей, які стали невід’ємною частинкою цього заходу. Усі разом ми довели, що Запоріжжя – це не лише місто заводів і брудного повітря, воно хоче і може бути культурним! Тож величезна подяка всім і кожному, хто вклав у цей фестиваль всю свою душу та серце. Хлопцям із “Respect STUDIO” окрема подяка за яскраві фото. Нашому звукачу Олександру Ількаєву за крутяцьке музичне наповнення.

п1 люд2

…А поки ми “оживляємо” вчорашнє дійство, стрілки годинника невпинно рухаються вперед, уже майже без п’яти осінь… Тож гарного вам вересня, привітного жовтня, барвистого листопада і теплої зими у колі дорогеньких людей та улюбленої філіжанки чаю… А там і весна не за горами, а за нею сонячне літо, яке принесе з собою нову “порцію” гарячих моментів. Носіть своє літо у собі, і де б ви не були, пам’ятайте, ви сонечко, а сонечко має світити….