Заходи з повернення із більшовицького небуття імені генерала Олександра Вишнівського, що проходили у серпні – жовтні цього року на Новомиколаївщині, несподівано стали приводом для налагодження плідної співпраці Запорізького Товариства «Просвіта» імені Т.Шевченка та Новомиколаївської районної дитячої бібліотеки.
Директор закладу Ольга Нечитайло звернулась до нас із проханням поповнити, наскільки можливо, книжковий фонд, а також допомогти у виданні збірки творів конкурсу дитячих казок, який провела бібліотека.
Тож минулої п’ятниці у подарунок дитячій бібліотеці та Центральній районній бібліотеці (директор Єна Тетяна) було доставлено більше ста книг найрізноманітнішої тематики: історія, музика, поезія, мемуари, художня література, книги запорізьких авторів – К Сушка, Ю.Щура, Є.Солонини, Ю.Гапона, продукція власного видавництва, а також книги, надіслані нам для розповсюдження Товариством української мови м.Чикаго.

1
Принагідно районна організація Товариства «Просвіта» отримала 25 комплектів плакатів «Державні символи України» (4 плакати: «Прапор», «Герб», «Гімн», «Конституція») для розповсюдження у школах і культурно-освітніх закладах.