Запоріжжя вперше відзначило День прапору фестом «Enjoy fest», що пройшов на каскаді фонтанів «Райдуга». Відтак, під відкритим небом зібралася запальна молодь, батьки зі своїми дітками, подекуди можна було побачити дідусів та бабусь з любими внучатами.

А поки готувалася сцена, на галявині майстри продавали свою патріотично-креативну продукцію. Дівчатка, озброївшись пензликами, наносили на обличчя бажаючих грим в національних кольорах і не тільки.

Кілька хвилин на підготовку – і фест розпочато. Глядачів розважали місцеві музичні гурти, шоу мильних бульбашок, театр вогню влаштував для усіх охочих майстер-класи, а сміливці брали участь у різноманітних конкурсах.

А коли на небі з’явилися перші зірки, на галявині розпочалося неймовірне файер-шоу, яке викликало у глядачів неабиякий захват та бурні оплески.

Ось таким він був – День прапору по-запорізьки. Будемо сподіватися, що наступний рік порадує нас чимось настільки ж цікавим і захоплюючим. А поки час йде, не сидіть на місці, дійте, творячи власну історію!!!