Молодь сказала своє слово, вкотре демонструючи, що Запоріжжя – це Україна!!! Тож, поки одні готували собі святкову програму, інші розважалися на повну. Відтак, “Молода Просвіта” Запоріжжя провела патріотичний квест #Zstory. На старт до стели Металургів прийшло не багато, ні мало – 9 команд.

Після невеличкого знайомства, учасники квесту, отримавши інструкції та конверти із заздалегідь підготовленими завданнями, подалися творити свою історію на території соцмістечка. На все про все, у них пішло кілька годин. Увесь цей час молодь зазирала в минуле славного Запоріжжя, співала українських пісень, “продавала” патріотичні фенечки не за гроші, складала пазли, бігала в пошуках кодів, які повинні були привести їх до нової локації.

А поки наші квестярі розгадували загадки та ребуси, тим часом, біля стели Металургів тривало святкове дійство – діти читали вірші, співали, малювали малюнки на асфальті, танцювали, брали участь у конкурсах за які кожен отримував подарунки – смачненьке морозиво від ТМ Белая Бяроза . Також дітей порадували патріотичні наліпки, блокноти та не менш креативні брелоки, які вони отримували за свої ліричні виступи, деякі навіть взялися виконувати гімн України. Як показує життя, дорослі – великі діти, тож татусі та матусі не втрачали нагоди розважитися на повну.

А коли місяць вийшов «погуляти», нарешті наші команди дібралися до фінішу. Тож, кілька хвилин на підведення результатів і ось вона – мить, на яку ми всі так довго чекали – оголошення результатів.

Як показали підрахунки, найспритнішими та найвправнішими, а отже й першими стала команда “WinnersClub”. Друге місце виборола команда “Таких не берут в космонавты”. Трійку призерів замкнули хлопці та дівчата, які назвали свій дружній колектив “Рваный кед”. Саме ці команди отримали в дарунок по ящику морозива. “Золотим” переможцям дісталися ще й подарунки від нашого косметичного спонсора – ТМ “Джерелія”. А “срібло” та “бронза” пішли додому зі смачнющими смаколиками від ТМ “Веселі карамелі”.

Не обійшли ми стороною і наших запальних учасників – їм дісталося морозиво, карамельки та патріотичні плакати. Усі задоволені та щасливі, а це не може не радувати. Спільні фото на згадку закінчилися тісними знайомствами та словами подяки від учасників квесту. Маємо надію, що цей захід не мине даремно.

Молода Просвіта хотіла додати невеличкої “родзинки” до святкування Дня Незалежності України, тож маємо надію, що нам це вдалося. Розбавивши патріотичну ходу не менш патріотичним квестом, ми показали, що молодь у Запоріжжі є і буде!!

Дякуємо усім, хто був з нами! Переможцям та учасникам – за їх бажання творити. Спонсорам і друзям – за допомогу, підтримку та приємні призи для нашої запорізької молоді, малечі та їх батьків. Особлива подяка нашим надійним друзям Respect STUDIO. Хлопці, дякуємо! Ви круті!;))

Поспішаємо повідоми вам, нас уже попрохали про створення ще одного квесту, тож далі буде!! ;)))

Зі святом, шановні українці та україночки!!! Приємної вам незалежності і свободи!!!