В Запорізькій облдержадміністрації відбулось засідання регіональної комісії з оцінки та відбору інвестиційних програм і проектів, що можуть реалізовуватися за рахунок бюджетних коштів державного фонду регіонального розвитку у 2018 році.

Відбір проектів проходив на конкурсній основі – представники зі всіх міст та селищ регіону могли надати свої пропозиції для інвестування.

7957

Народний депутат України, голова Запорізької обласної організації Всеукраїнського товариства “Просвіта” ім. Тараса Шевченка Ігор Артюшенко ініціював реконструкцію будівлі музею-комплексу «Кам’яна Могила». Депутатське звернення про включення проекту парламентар направив голові ЗОДА Костянтину Брилю.

– Національний історико-археологічний заповідник «Кам’яна Могила» – храм нашої загальнолюдської культури й духовності, який зберігся на півдні України, де зосереджені не тільки міфологемні твори, а й збережені перші зразки писемності, які свідчать про високу культуру наших пращурів.

«Кам’яна Могила» стала місцем масового туризму, до нього приїздять й українці, й іноземні туристи. Саме тому наш обов’язок – зберегти цю історичну пам’ятку і передати її нашим нащадкам в гідному стані, – зазначив Ігор Артюшенко.

Регіональна комісія включила реконструкцію будівлі музею-комплексу «Кам’яна Могила» до переліку інвестиційних програм. Затверджені проекти будуть направлені на погодження до Мінрегіону України. Загалом на відбір було подано 116 проектів, на їх реалізацію передбачається понад 266 мільйонів гривень.

Прес-служба ЗОО ВУТ “Просвіта” ім.Тараса Шевченка