У музеї «Подвиг» проводяться екскурсії «Гортаючи сторінки історії » за серією плакатів «Українська революція 1917-1921 рр. Військові підрозділи доби Перших визвольних змагань». До речі, ця серія плакатів – їх одинадцять – була виготовлена у тісній співпраці Запорізької Просвіти, військово-історичного клубу “Повстанець” та Запорізької облдержадміністрації влітку 2015 року.

 

Учнівська та студентська молодь міста залюбки приходить до музею, щоб якомога більше дізнатися про історію українського народу та героїчний шлях військових підрозділів, запам’ятати імена справжніх патріотів України, які самовіддано захищали Батьківщину у буремні роки Української революції.
Під час екскурсій співробітники музею наголошують, що у ході національно – визвольної боротьби за державність мужність, військовий хист проявило чимало військових діячів Українських Збройних Сил. Вони опинились на фронтах, де здобули досвід та показали приклад хоробрості та відваги. Ми, українці, повинні знати та пам’ятати, що боротьба за незалежність України почалась ще 100 років назад і продовжується зараз на Сході України. 

7957 7968 8021

 

Прес-служба ЗОО ВУТ “Просвіта” ім.Тараса Шевченка