При Запорізької обласної державної адміністрації створили робочу групу, метою якої є підготовка до святкування 25-ї річниці Дня Незалежності України. До робочої групи увійшли представники влади, громадських організацій і партій. Не дивлячись на політичні розбіжності, члени робочої групи дійшли єдиної думки, що відзначити річницю необхідно пишно і що необхідно залучити до підготовки широке коло громадськості.
Голова ЗОО ВУТ “Просвіта” ім.Тараса Шевченка, народний депутат Ігор Артюшенко з цього приводу заявив: «У нас можуть бути різні політичні погляди, різні переконання, але країна одна і прапор теж один – жовто-блакитний прапор України. Тому святкування повинно бути проведено на високому організаційному рівні. Влада, громадські та творчі організації, а також депутатський корпус повинні консолідувати всі зусилля і в черговий раз показати як нашим друзям, так і ворогам, зокрема агресору по той бік фронту, Запоріжжя – це Україна »
Учасники робочої групи висловлювали різні пропозиції: проведення історичної реконструкції часів Київської Русі на Хортиці, святкова хода, дитячий фестиваль і ін.
На даний момент влада збирає ідеї та побажання щодо організації заходів. Начальник департаменту культури ОДА Владислав Мороко, запропонував всім протягом тижня генерувати ідеї і надсилати їх до нього на пошту або в Фейсбук.

Прес-служба ЗОО ВУТ “Просвіта” ім.Тараса Шевченка