В Запоріжжі відкритий 2-й сезон вільної школи журналістики МедіаВишкіл. Віднині навчання проодять на базі  Інституту журналістики і масової комунікації (Класичний Приватний Університет).

Було отримано понад 60-ти анкет зусієї області, але відбір пройшли усього 20 кандидатів.

Першою світ журналістської «кухні» вишкільнятам відкрила Polina Pologenceva. У минулому редактор сайту “Vgorode”, “Голос Запорожье”, “ТВ-5”, нині заступник директора маркетингової компанії PR-майстерня.

Медіатренер “познайомила” юних учнів із заголовком – як написати, як подати, що чекати у відповідь, а вишкільната на практиці пробували відтворити почуте та вчилися давати текстам “імена”.

Після невеличкої і смачної кави-брейк, до нас завітав засновник і редактор сайту “Наші гроші. Запоріжжя” Юрій Сидоров. Досвідчений журналіст відкрив “секрети” пошуку інформації – де шукати, як шукати, для чого шукати, а головне − як використовувати знайдене. Також медіатренер ознайомив вишкільнат з бекграундом.

Вже завтра опанувати тему “Друковані ЗМІ” вишкільнятам допоможе головний редактор газети “Запорозька Січ” Олександр Внрьовкін та редактор запорізького сайту “Время новостей” Костянтином Кулаковим.

Далі наших вишкільят чекають цикли присвячені тележурналістиці, радіо, фото.