6 квітня, в Запорізькому національному університеті Оргкомітет Всеукраїнського конкурсу молодої української поезії та авторської пісні імені Марини Брацило «Хортицькі дзвони» провів презентацію Альманаху конкурсу – 2016.


Молодих поетів привітали:проректор з наукової роботи д.і.н., професор Геннадій Васильчук, заступник голови оргкомітету конкурсу завкафедри українознавства Ольга Стадніченко, головний спеціаліст Департаменту освіти і науки Запорізької міськради Людмила Бурлака, член журі конкурсу композитор-пісняр Анатолій Сердюк, член Оргкомітету поетеса Анна Лупинос, член Оргкомітету конкурсу Ірина Цапліна, мама Марини Брацило – Людмила Федорівна.

7957
На презентації свою творчість представили минулорічні учасники та переможці «Хортицьких дзвонів», переможці конкурсу попередніх років Сніжана Біла, Аліна Чилій, Олена Ольшанська, Ілля Менсітов, Олександр Смирнов, Ольга Донцова. Молоді поети продемонстрували присутнім своє творче зростання, їх поезії звучали по-новому, свіжо й оригінально. Значно розширилося коло тем, які вони осмислюють у своїх поезіях.
Особливий інтерес у присутніх викликало те, що лауреати і дипломанти нашого конкурсу не зупинились на досягнутому, а продовжили свій успішний творчий поступ у літературному просторі України. Так, Олена Ольшанська, видавши збірку віршів “Перепрошивка”, здійснила успішний тур по Україні з її презентацією, Ірина Сажинська з першою збіркою “Приблизькість”, стала дипломантом престижного Всеукраїнського конкурсу “Гранослов”, Юлія Григорук стала вже відомою в Україні як поетеса і бандурист, Ольга Крамарь стала переможцем Всеукраїнського конкурсу поезії і прози і її твори друкувалися в газеті “Літературна Україна”. І цей перелік можна продовжувати. Нам приємно, що саме наш конкурс знаходить справжні таланти і запалює зірки на літературному небосхилі.

7968

Новий випуск Альманаху вручили його авторам та передали до бібліотек міста та області.
І нарешті, сьогодні було оголошено про початок нового конкурсу “Хортицькі дзвони-2017”, творчий доробок на який можна подати до 15 жовтня 2017 року, і який має складатися з 20-25 віршів у номінації “Поезія” або двох пісень, записаними в аудіоформаті в номінації “Авторська пісня”. Вік учасників від 15 до 25 років. Мова творів – українська.
Тож запрошуємо до участі у Всеукраїнському конкурсі молодої української поезії і та української авторської пісні імені Марини Брацило “Хортицькі дзвони “.

Прес-служба ЗОО ВУТ “Просвіта” ім.Тараса Шевченка