25 лютого, депутати Запорізької обласної ради прийняли програму розвитку і функціонування української мови на 2016-2020 роки.
На сесії, де приймалось доленосне для Запорізького краю рішення, був присутній народний депутат України, голова запорізької «Просвіти» Ігор Артюшенко, який очолював робочу групу по розробці даної програми.
Авторами прийнятого документу стали доктор історичних наук Федір Турченко та кандидат філологічних наук Ольга Стадніченко.
Варто нагадати, що минуле скликання Запорізької обласної ради так і не прийняло дану програму, але сьогодні нинішні депутати виправили ситуацію.
«Це історичний момент, адже подібної програми за роки Незалежності просто не існувало. Навіть в усій Україні подібна програма була прийнята лише в Києві і наш регіон став другим.
Дуже дякую депутатам Запорізької обласної ради, які двома третинами проголосували «за». Тепер головне завдання місцевих чиновників – сумлінне впровадження прийнятої програми у життя і наповнення Запорізької області українським змістом. Все буде – Україна!», – зазначив Ігор Артюшенко.