Важка боротьба з одвічним ворогом вимагає відповідальних та зважених рішень. Українська визвольна традиція не втрачає своєї актуальності, а чергові змагання на зламі епох, тривають не тільки на східному кордоні, а й у душах людей.

В цьому листі ми звертаємося до тих, хто зневірився, хто з тих, чи інших причин втратив впевненість, чий мозок окутаний пітьмою пропаганди та інфантильними мріями ідеалістичного перетворення.

Історія може повторитися. Втрата державності 100 років тому призвела до мільйонів репресованих, заморених голодом, вбитих і закатованих коліщатами репресивної машини країни-агресора.

Ми розуміємо, що душа пересічного українця бажає спокою, але не такі сучасні реалії і склавши руки, віддавши владу людині, яка не має національного стержня в душі, яка сприймає посаду Головнокомандувача збройними силами, як арену для виступів та пуерильних “челенджів”, ми опинимося в трагічній ситуації сторічної давнини. Те, що Дніпро не став червоним від крові в 2014-му, як це було сто років тому — цілковита заслуга людей, що приймали стратегічні рішення під час буремних подій і безпосередньо діючого Президента Петра Порошенка, воїнів та волонтерів.

Оцінюючи ретроспективно і порівнюючи різні історичні епохи, ми можемо з впевненістю заявити – зараз в Україні відбувається культурне та національне відродження, рівне часам панування Ярослава Мудрого та Івана Мазепи і в наших руках зробити все можливе, щоб це відродження не було розстріляним, як на початку ХХ сторіччя.

Закликаємо українців, роблячи непростий вибір в день голосування, керуватися здоровим глуздом, а не емоціями та пустими обіцянками! Немає легкого шляху. Нам доля посилає випробування і наша державницька ідея не має перетворитися у фарс!

Закликаємо спрямувати свою енергію проти всіх явищ, що стоять на заваді реалізації права української нації на самовизначення, на гідне життя у власній, незалежній державі.

Закликаємо підтримати становлення Помісної Православної Церкви і завершити перехід православних парафій під омофор Києва. Закликаємо до всебічної підтримки українських військових. Закликаємо прийняти та впровадити в життя закон про мову!

Сьогодні ми на правильному шляху, зміни можемо відчути у вигляді декомунізації, відродження армії, національно-патріотичного виховання наших дітей, відродження українського кінематографу, запровадження мовних квот для радіо, телебачення та книговидання. Від нас, виборців, залежить, чи залишиться цей шлях незмінним та чи буде Україна далі наповнюватися українським змістом.

З метою забезпечення глобальної місії України в сенсі повернення Європи до культурних коренів європейської цивілізації, підтримуємо нашого Президента в рішучості здолати ворога та зупинити вбивчу агресію РФ вступом України до європейської сім’ї народів, НАТО.

Звернення підписали:

Засновник міської організації Народного Руху України, перший голова Запорізької міської організації Народного Руху України Лямцев Костянтин Костянтинович.

Доктор філософських наук, професор, засновник  “Просвіти” при Запорізькій державній інженерній академії Жадько Віталій Андрійович

Кандидат історичних наук, засновник і незмінний голова Мелітопольської міськрайонної організації Всеукраїнського товариства “Просвіта” ім.Тараса Шевченка Ґудзь Віктор Васильович.

Екс – голова осередку Народного Руху України при Запорізькому трансформаторному заводі, голова Запорізької крайової організації братства ветеранів ОУН-УПА  Калиняк Михайло Федорович

Екс –  голова Запорізької крайової організації Народного Руху України  Яценко Олексій Георгійович.

Активний діяч Запорізької “Просвіти”, радіоведуча Запорізької регіональної дирекції суспільного телебачення Гладій Оксана Богданівна.

Кандидат історичних наук Щур Юрій Ігорович