Запорізькою обласною організацією Всеукраїнського товариства “Просвіта” ім.Тараса Шевченка видана збірка творів учасників літературного дитячого конкурсу, проведеного в Новомиколаївському районі “Створи собі казку”.

Ініціатором проекту є начальник відділу культури і туризму Новомиколаївської районної державної адміністрації Нечитайло Діна Валеріївна. Велику організаційну роботу провели бібліотекарі Новомиколаївської районної бібліотеки для дітей, а також їх колеги з Барвінської, Веселогаївської, Заливнянської, Листівської, Новоіванківської, Софіївської сільських бібліотек. Звичайно, свій вклад у цей справді чарівний проект зробили і автори  – безпосередні учасники літературного конкурсу, і їх батьки. За це усім безмежна подяка.

Ці дитячі твори могли б залишитися на полиці бібліотеки просто як окремі конкурсні роботи. Але на прохання допомоги у виданні збірки відгукнулося товариство “Просвіта”. Значну роботу – від підготовки текстів до друку і до виготовлення книги – провів член правління товариства Анатолій Ажажа.

Особлива подяка за виділення коштів на придбання паперу і на кольоровий друк:

Вишиванюк Олені Іванівні – голові Новоіванківської сільської ради;

Кучеренку Роману Сергійовичу – голові Терсянської сільської ради;

Новак Галині Миколаївні – голові Трудівської сільської ради;

Осовський Ользі Олександрівні – голові Підгірнянської сільської ради;

Трофименко Тетяні Вікторовні – голові Софіївської сільської ради.

Нехай же знаком вдячності і винагородою усім учасникам проекту стане ця збірка дитячих творів, в яких світлі мрії завжди збуваються і кожна казка має справедливий кінець.

Незабаром презентації збірки відбудеться в Новомиколаївці.

 

Прес-служба ЗОО ВУТ “Просвіта” ім.Тараса Шевченка.