23 березня в Хортицькому районі міста Запоріжжя відбувся театральний фестиваль дитячої творчості “Березіль”, який в цьому році був присвячений 130-річчю від дня народження видатного драматурга Леся Курбаса. Ініціаторами проведення фестивалю є Запорізький осередок Всеукраїнської громадської організації “Союз Українок”. В цьому році участь в проведенні фестивалю взяли 11 шкіл.

Запорізька Просвіта не залишилася осторонь та урочисто привітала учасників фестивалю. Усі організатори отримали подарунки від голови товариства, народного депутата України Ігоря Артюшенка.

В своїй промові член правління Запорізької обласної організації Всеукраїнського товариства “Просвіта” ім.Тараса Шевченка Анатолій Ажажа передав вітання від голови організації та зазначив, що  товариство «Просвіта» завжди готове підтримати зусилля у  створенні і поширенні українського культурного середовища адже  тільки національне культурне середовище народжує і підносить до мистецьких висот нашу пісню, українську літературу та національний театр.

Також представники Просвіти обговорили з організаторами можливість проведення театрального фестивалю в наступному році на обласному рівні.

5 (3) - Копія - Копія

Набори плакатів “Українські Гетьмани” дісталися школам – переможцям, а подарункові набори від Ігоря Артюшенка всім організаторам фестивалю.

5 (2) - Копія - Копія - Копія

Грамоти від територіального відділу освіти та кубки переможців.

Прес-служба ЗОО ВУТ “Просвіта” ім.Тараса Шевченка.